Google+

Kontent reklaam

Turunduslause sellest, et kaubandus edendab progressi, ning, omakorda, reklaam on kaubanduse edendaja on täna aksioomiks saanud. Täna, informatsiooni tehnoloogiate globaalse rakendamisetaustal. Ülemaailmsest Internetivõrgust on saanud võimas informatsiooni vahetuse tööriist.

Oma meelelahutusliku funktsiooni kõrval pakub Internet ka suurepäraseid võimalusi kommertstegevuse läbiviimiseks. Seda ei saa võrrelda limiteeritud reklaamiväljaga. Lisaks ka see, et Interneti reklaami maksumus on analoogsetest variantidest tunduvalt odavam.

Statistilised andmed kinnitavad, et ei televisiooni, ajakirjanduse või välireklaam on Interneti reklaamiga võrreldes kallim, ja ka selle tõhusus on tunduvalt madalam.  Seda enam, et kauba / toote edendamine Võrgus tagab, et reklaam on suunatud kindlale (potentsiaalsete tarbijate) sihtgrupile.

Tasub rõhutada, et Interneti kasutajad kasutavad Interneti aina rohkem ja rohkem turuuudiste ja nendemaksumuse kohta informatsiooni saamiseks. Interneti reklaami atraktiivsuse tunnuseks on ka see, et isegi siis, kui kaup jääb ostmata, reklaamiandja on oma eesmärki saavutanud.

Kauba ja selle tarnijate kohane info on jäänud potentsiaalsele tarbijale meelde. Sel juhul aktiveerub nn „viivitusega ostetavuse“ efekt, ehk reklaamitud kaup saab kindlasti realiseeritud mõne aja pärast.

Interneti reklaami liigid:

Hoolitsedes iga oma kliendi huvidest, PixelLab agentuur pakub Teile optimaalse paketi.

Google kontekst  reklaam(AdWords);

Facebook kontekst reklaam;

Yandeks kontekst reklaam;

Begun kontekst ;

Bänner reklaam;

Reklaam partisani turunduse meetodil;

Reklaam sotsiaalturunduse meetodil;

Reklaam otsingusüsteemides;

Alternatiivsed reklaamiliigid Internetis (audiovideo ja foto,failidinformeerijaduudisedartiklid jpm).

Iga juhtumi puhul töötame välja individuaalne plaan, mis on vahetult seotud turusegmendi spetsifikatsiooni,  konkurentsi taseme, tellija eesmärkide ja võimaluste, tähtaegade, kavandatava eelarvega jne).

PixelLab’il on Teile pakkuda nii  interneti reklaami paigaldamise kompleksi (s.h. ka meediaplaani kirjutamist), kui ka teisi teenuseid.

JoomShaper